Wyklejamy Twoje

marzenia!

   

profesjonalna 
grafika
na pojazdach

Firma Aufo-graf czyli profesjonalny wykonawca projektów graficznych na pojazdach.

Obsługa w zakresie kompleksowej grafiki samochodowej i reklamy na środkach komunikacji miejskiej

Grafika na pojazdach

Wyklejamy Twoje marzenia!

profesjonalna grafika na pojazdach

Co daje współpraca z Auto-grafem firmie chcącej obrandować samochody:

  • pewność realizacji dużych zleceń w krótkim czasie,
  • pewność profesjonalnie wykonanej usługi przez wykwalifikowaną kadrę,
  • profesjonalny dobór technik druku, rodzaju folii gwarantujący ochronę lakieru w czasie eksploatacji oraz świetny stan lakieru po usunięciu folii po kilku latach,
  • użycie folii najwyższej klasy,
  • serwis gwarancyjny oraz powypadkowy grafiki samochodowej,
  • niepowtarzalne projekty grafiki samochodowej.
Zobacz

Nasza oferta

color1

Wybierając kolor samochodu firmowego jesteśmi skazani na paletę lakierów oferowanych przez producenta samochodów. Do wyboru mamy kilka a czasami kilkanaście barw lakieru, w tym za dodatkową opłatą lakiery metalizowane i coraz częściej perłowe. Dodatkowy koszt takiego lakieru to w przypadku najmniejszych samochodów to ok. 1000 zł, w najwyższym – nawet kilka tysięcy. Jest to koszt podobny lub niższy od całkowitej zmiany koloru samochodu z użyciem folii, z tym że wybór koloru folii jest praktycznie nieograniczony.
Jeżeli myślą Państwo o nietypowym brandingu w postaci niepowtarzalnego koloru samochodów floty firmowej - zapraszamy do współpracy!

Grafika samochodowa jest szczególnym nośnikiem reklamy, ze względu na jej mobilność i zasięg. Ponadto reklama na samochodach w postaci logo firmy oraz krótkiej informacji o niej, zdecydowanie podnosi prestiż i wzbudza zaufanie. Posiadamy własne biuro projektowe oraz drukarnię co umożliwia realizację wszystkich zleceń – zarówno tych indywidualnych jak i flotowych. Przy dużych zamówieniach gwarantujemy bezpłatne przygotowanie projektu graficznego.

color2

Właściwie umieszczony komunikat marketingowy to klucz do sukcesu Twojej firmy. Zakres usługi obejmuje wykonanej prostej grafiki wykonanej metodą cięcia ploterowego - np. małego loga czy adresu strony www - i umieszczonej w dowolnym miejscu na Twoim pojeździe (szyby, karoseria).

color3

Jak zmienić nowy, drogi, luksusowy samochód w jeszcze bardziej luksusowy pojazd? Proponujemy całkowitą zmianę koloru! Oferujemy całą paletę niepowtarzalnych kolorów oraz NOWOŚĆ – kolory matowe. Oferujemy państwu możliwość wykonania matowego odcienia praktycznie w każdym kolorze!

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO 

             Layer 22  Layer 21  Layer 20

projekt z funduszy UE

 

 

Klienci: