Drukujemy Twoje

marzenia!

   

Twój przewodnik
po świecie druku
cyfrowego

Park Maszynowy

Jako firma dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, przy wykorzystaniu którego jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Cały proces produkcyjny odbywa się bezpośrednio na terenie naszej firmy, dzięki temu zapewniamy błyskawiczną realizację zamówień opartych o technologie druku UV, Latex, Sublimację, Pigment, Eco Solvent. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami:

 

 

 

 park maszynowy - agfaJeti Tytan 3020   Jeti3020Titan FTR 18x9 tcm629-95103
Znakomita jakość druku, imponująca prędkość i wyjątkowe możliwości zadrukowania praktycznie wszystkich mediów płaskich oraz  rolowych to cechy naszego najnowszego nabytku drukującego w technologii UV . Możliwość druku kolorem białym, pełne pole zadruku płyt w formacie 305cm x 200cm, rozdzielczość 1200 dpi i prędkość produkcyjna ponad 200 m2/h powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów.

 

 
 park maszynowy - durstRho 512R   rothex512R
Najszersza rolowa maszyna w ofercie firmy Durst. Ten 5-metrowy, ultraszybki, ultranowoczesny ploter UV, zdobył już wiele międzynarodowych nagród. Rho 512R to światowej klasy połączenie wysokiej jakości druku (kropla 12pcl) o rzeczywistej rozdzielczości 800 dpi oraz niespotykanej produktywności na poziomie 348 m2/h. Maszyna posiada system druku ciągłego, a maksymalna szerokość zadruku to 5,00 m.

 

 
 park maszynowy - durstRhotex 320   rothex320
4.5-tonowy ploter do pracy w trybie 24/7. Jego rzeczywista, produkcyjna prędkość druku to 72 m2. W trybie wysokojakościowym jest to 60 m2/h w rzeczywistej rozdzielczości 600 dpi . Szerokość zadruku do 320 cm na wszelkich materiałach tekstylnych zawierających w sobie co najmniej 50% poliestru. Wydruki tekstylne są przyjazne środowisku gdyż wyprodukowane są na ekologicznych materiałach i za pomocą wodnych, bezwonnych tuszy. Wydruki uzyskują wysokie nasycenie i bardzo intensywne kolory.

 

 
 park maszynowy - hpScitex 5100   scitex5100
Urządzenie drukujące w technologii UV, dzięki czemu wydruki są trwałe i lepszej jakości. Drukarka o szerokości zadruku 5m i prędkości produkcyjnej do 150m2/h, dzięki czemu  skracamy czas na realizację dużych zleceń. Rozdzielczość max do 720 dpi. Urządzenie może drukować w trybie 4 lub 8 – kolorowym, zachowując doskonałą jakość wydruków.
   
 park maszynowy - hpBullmer Cutter SAV 300 D   Bullmer Cutter SAV 300 D

Bullmer Cutter Premiumcut to stół plotujący z zestawem automatycznego przesuwu materiału oraz zsynchronizowanym zestawem do zwijania pociętych elementów z szerokości okna kroju. Materiały, do obróbki których dedykowana jest maszyna to: tekstylia, banery, PVC, winyl, siatka mesh i wiele innych. Produkcja na mocnej i wydajnej maszynie Bullmer obejmuje: wycinanie kształtów, frezowanie i grawerowanie nawet grubych materiałów, cięcie pod kątem 45 stopni materiałów kompozytowych, cięcie i bigowanie (produkcja materiałów POS, opakowań, form do termoformowania, podświetlanych kasetonów). Wrzeciono frezarki o mocy 2.1 kW poradzi sobie z trudnymi materiałami. Okno kroju maszyny Bullmer wynosi 3.200 mm x 3.200 mm.

 

   
park maszynowy - maticCronos Ultimate cronos ultimate

Cronos Ultimate to uniwersalny automat szyjący dedykowany do branży reklamy wizualnej. Urządzenie znacznie zwiększa wydajność pracy.
Dzięki szybkiej wymianie prowadnic możliwe są następujące aplikacje: obszywanie krawędzi, szycie rzepa, wszywanie kedra płaskiego oraz piórkowego, wszywanie taśmy wzmacniającej.
Maszyna wyposażona jest w pas transportowy zsynchronizowany z prędkością szycia, puller, cięcie i podsuwanie kedra pod igłę, chłodzenie igły oraz bezdotykowy system szycia SGIA.

   
 

park maszynowy - hpHP Latex 570
  hp-latex-570
Konstruktorzy HP Latex 570 wzięli sobie za cel polepszenie wydajności urządzenia oraz obniżenie kosztów druku. Podobnie jak w modelu 560 zastosowano ulepszony system suszenia oraz dwie głowice typu optimizer, które są niezbędne podczas druku w wyższych prędkościach. Nowością w stosunku do serii 300 jest także stół obrotowy, czyli nowy zintegrowany moduł podawania i odbierania nośników skutecznie zwiększający wydajność urządzenia. Różnicą w stosunku do modelu 560 jest możliwość stosowania nie tylko zbiorników z tuszem o pojemności 775ml ale także dużych ekonomicznych zbiorników o pojemności aż 3 litrów.
   
park maszynowy - rolandSolJet Pro 4 XF-640   roland XJ-640

To najszybszy model plotera drukującego do szerokości 1.6m marki Roland. Druk w wysokiej jakości z maksymalną prędkością do 102m2/h. Urządzenie wyróżnia najnowsza generacja podwójnych głowic oraz nowy projekt nawijarki i systemu rolowego, które umożliwiają druk najwyższej jakości przy tak dużych prędkościach. Roland XF640 łączy najwyższą jakość druku z szybkością i wydajnością pracy.

   
park maszynowy - epsonEpson Stylus GS6000 epson-gs6000
Drukarka firmy Epson, idealnie nadająca się do tworzenia reprodukcji fotografii lub drukowania dzieł o limitowanym nakładzie. Szeroki wybór nośników zapewnia ogromną elastyczność – od drukowania oznakowania stoisk na targach handlowych po wysokiej jakości wydruki reklamowe, a nawet proofing tkanin. Szybkoschnący atrament i wkłady o dużej pojemności zwiększają wydajność drukarki i poprawiają rezultaty pracy.
   
park maszynowy - restMonti Antonio Kalander 72   Monti Antonio Kalander 72

 

Innowacyjny i wszechstronny kalander włoskiego producenta Monti Antonio model 75 T jest wysokiej klasy urządzeniem dedykowanym do transferu grafik z papieru na materiał oraz utrwalania wydruków przygotowanych za pomocą bezpośredniego druku sublimacyjnego na tkaninie. Umożliwia nawój materiału bezpośrednio z roli na rolę. Doskonale sprawdza się przy produkcji materiałów flagowych, odzieżowych i dekoracji wnętrz

   
park maszynowy - fotobaDREAMCUT XLD-170D   fotoba dreamcut XLD-170D

Nowy Dreamcut XLD-170 jest najbardziej wszechstronną wycinarką FOTOBA. Przeznaczona do pracy z rolą i arkuszami, jest to idealne rozwiązanie do wykańczania wszelkich elastycznych nośników do 170 cm szerokości i 0,8 mm grubości.

   
park maszynowy - graphtecFC8000 ploter tnący o szerokości 160cm   graphtec FC8000

Plotery serii FC8000 są przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców. Charakteryzuje się wysoką precyzją i jakością cięcia. Duża szybkość cięcia dochodząca do 1485 mm/s, nacisk noża do 600 g. Dzięki algorytmowi symulacji noża aktywnego bez problemów radzi sobie z narożnikami i łukami przy cięciu materiałów o grubości do 1,5 mm

   
park maszynowy - restJOPEVI J-239 Caro oczkownica automatyczna   JOPEVI J-239-Caro oczkownica automatyczna

 

J-239 jest w pełni automatyczną oczkownicą do banerów, siatek i tkanin. Wyposażona w dwa podajniki od oczek i podkładek gwarantuje niezwykle sprawną pracę i optymalizację procesu produkcji i obróbki. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, utrzymaniu i konserwacji oraz bezpieczne dla operatora. Aktualnie posiadamy dwa takie urządzenia aby przyspieszyć proces obróbki mediów winylowych.

   
park maszynowy - restZgrzewarka Weldmaster T300 Extreme   T300-extreme

 

Zgrzewarka T300 Extreme firmy Miller Weldmaster umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza, łącząc w sobie wszechstronność ergonomicznej konstrukcji i prostego interfejsu obsługi. Maszyna jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji banerów, plandek, pokrowców itp. T300 Extreme służy do łączenia materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.

   
park maszynowy - restZgrzewarka Leister Uniplan   leister-uniplan
Półautomatyczna zgrzewarka cyfrowa umożliwia profesjonalne wykończenie zadrukowanych materiałów PVC. Możliwość płynnego ustawienia ilości i temperatury zgrzewającego powietrza oraz możliwość regulacji przesuwu gwarantuje wygodną i komfortową pracę. Cyfrowy display umożliwia nastawienie pożądanych oraz rzeczywistych parametrów prędkości i temperatury zgrzewania. Zgrzewarka Uniplan pozwala na wykonanie wszystkich popularnych rodzajów zgrzewu: na zakładkę, tuneli, tuneli z linką wzmacniającą, wywiniętych krawędzi pod oczka oraz po łukach. Nasze urządzenia pracują z dyszami o szerokości zgrzewu 30 mm.
   
park maszynowy - restLaminator Kala Arkane 1650   laminator kala arkane 1650
Urządzenie oferuje jednostronne laminowanie, laminowanie i jednoczesne klejenie na płycie montażowej do 50mm grubości. Wyjątkowy atut tego urządzenia to szybkie zabezpieczanie wydruków w czasie do 6 mb/ min. Maksymalna szerokość laminatu 1650mm. Arkane jest wysoko wydajnym laminatorem z górnym wałkiem z płynną regulacją temperatury aż do 140 ° C. Urządzenie to gwarantuje najwyższą jakość laminowania.
   
park maszynowy - restLaminator Eco Elf 1600   laminator eco elf 1600
Laminator przeznaczony do pracy na zimno i na gorąco. W zależności od użytego laminatu zabezpiecza wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kolejne zalety laminowania to przedłużenie okresu użytkowania wydruku, nadanie wydrukom bardziej nasyconych i kontrastowych kolorów,możliwość uzyskania połysku, matu, satyny lub faktury na wydrukach, możliwość zabezpieczenia przed grafiką ścienną (anty-graffiti) oraz zabezpieczenie przed wilgocią, brudem oraz oddziaływaniem UV.Za pomocą laminatora naklejamy wydrukowaną grafikę na podłoża płaskie (pcv, hips, plexi, kapa i wiele innych).
   
park maszynowy - minoltaKonica-Minolta Bizhub Pro C6500e Konica-Minolta Bizhub Pro c6500e
Wysokowydajna wielofunkcyjna drukarka laserowa, z zaawansowanymi funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania.
   
park maszynowy - minoltaKonica-Minolta Bizhub 421 Konica-Minolta Bizhub 421
Wysokowydajna wielofunkcyjna drukarka laserowa, z zaawansowanymi funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania.
   

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO 

             Layer 22  Layer 21  Layer 20

projekt z funduszy UE

 

 

Klienci: