Drukujemy Twoje

marzenia!

   

Twój przewodnik
po świecie druku
cyfrowego

Park Maszynowy

Jako firma dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, przy wykorzystaniu którego jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Cały proces produkcyjny odbywa się bezpośrednio na terenie naszej firmy, dzięki temu zapewniamy błyskawiczną realizację zamówień opartych o technologie druku UV, Latex, Sublimację, Pigment, Eco Solvent. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami:

 

 

 

 park maszynowy - agfaJeti Tytan 3020   Jeti3020Titan FTR 18x9 tcm629-95103
Znakomita jakość druku, imponująca prędkość i wyjątkowe możliwości zadrukowania praktycznie wszystkich mediów płaskich oraz  rolowych to cechy naszego najnowszego nabytku drukującego w technologii UV . Możliwość druku kolorem białym, pełne pole zadruku płyt w formacie 305cm x 200cm, rozdzielczość 1200 dpi i prędkość produkcyjna ponad 200 m2/h powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów.

 

 
 park maszynowy - durstRho 512R   rothex512R
Najszersza rolowa maszyna w ofercie firmy Durst. Ten 5-metrowy, ultraszybki, ultranowoczesny ploter UV, zdobył już wiele międzynarodowych nagród. Rho 512R to światowej klasy połączenie wysokiej jakości druku (kropla 12pcl) o rzeczywistej rozdzielczości 800 dpi oraz niespotykanej produktywności na poziomie 348 m2/h. Maszyna posiada system druku ciągłego, a maksymalna szerokość zadruku to 5,00 m.

 

 
 park maszynowy - durstRhotex 320   rothex320
4.5-tonowy ploter do pracy w trybie 24/7. Jego rzeczywista, produkcyjna prędkość druku to 72 m2. W trybie wysokojakościowym jest to 60 m2/h w rzeczywistej rozdzielczości 600 dpi . Szerokość zadruku do 320 cm na wszelkich materiałach tekstylnych zawierających w sobie co najmniej 50% poliestru. Wydruki tekstylne są przyjazne środowisku gdyż wyprodukowane są na ekologicznych materiałach i za pomocą wodnych, bezwonnych tuszy. Wydruki uzyskują wysokie nasycenie i bardzo intensywne kolory.

 

 
 park maszynowy - hpScitex 5100   scitex5100
Urządzenie drukujące w technologii UV, dzięki czemu wydruki są trwałe i lepszej jakości. Drukarka o szerokości zadruku 5m i prędkości produkcyjnej do 150m2/h, dzięki czemu  skracamy czas na realizację dużych zleceń. Rozdzielczość max do 720 dpi. Urządzenie może drukować w trybie 4 lub 8 – kolorowym, zachowując doskonałą jakość wydruków.
   
 park maszynowy - hpScitex 2750   scitex2750
Nasza kolejna drukarka drukująca w technologii UV. Druk w trybie 4 lub 8-kolorowym w technologii UV z maksymalną rozdzielczością wynoszącą 800 x 635 dpi. Szerokość zadruku wynosi 3,2 m przy maksymalnej prędkości wynoszącej 110 m2/h.
   
 park maszynowy - hpBullmer Cutter SAV 300 D   Bullmer Cutter SAV 300 D
Bullmer Cutter Premiumcut to stół plotujący z zestawem automatycznego przesuwu materiału oraz zsynchronizowanym zestawem do zwijania pociętych elementów z szerokości okna kroju. Materiały, do obróbki których dedykowana jest maszyna to: tekstylia, banery, PVC, winyl, siatka mesh i wiele innych. Produkcja na mocnej i wydajnej maszynie Bullmer obejmuje: wycinanie kształtów, frezowanie i grawerowanie nawet grubych materiałów, cięcie pod kątem 45 stopni materiałów kompozytowych, cięcie i bigowanie (produkcja materiałów POS, opakowań, form do termoformowania, podświetlanych kasetonów). Wrzeciono frezarki o mocy 2.1 kW poradzi sobie z trudnymi materiałami. Okno kroju maszyny Bullmer wynosi 3.200 mm x 3.200 mm.
   
 park maszynowy - hpLatex HP DesignJet 65500   designjet65500
Maszyna drukująca tuszami ekologicznymi  (latexowymi na bazie wody). Jest to jedyna metoda druku cyfrowego, która posiada certyfikat potwierdzający, że produkt jest przyjazny środowisku „Nordic Swan”. HP DesignJet 65500 jest drukarką o szerokości druku 264 cm. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością druku - do 1200 dpi oraz barwą druku w 6 kolorach. W aplikacjach wewnętrznych odpornością na warunki zewnętrzne do 3 lat oraz do 5 lat w warunkach wewnętrznych .Najistotniejszym elementem technologii latexowej jest bezwonne drukowanie! Od tej pory druk tapet do pokoju dziecka lub obrazów do Twojej sypialni nie jest problemem!!! Połączenie tuszy ekologicznych oraz mediów do ponownego przetworzenia stanowią kompletne rozwiązanie pozwalające obniżyć wpływ druku na nasze środowisko naturalne.
   
park maszynowy - rolandSolJet Pro 4 XF-640   roland XJ-640

To najszybszy model plotera drukującego do szerokości 1.6m marki Roland. Druk w wysokiej jakości z maksymalną prędkością do 102m2/h. Urządzenie wyróżnia najnowsza generacja podwójnych głowic oraz nowy projekt nawijarki i systemu rolowego, które umożliwiają druk najwyższej jakości przy tak dużych prędkościach. Roland XF640 łączy najwyższą jakość druku z szybkością i wydajnością pracy.

   
park maszynowy - epsonEpson Stylus GS6000 epson-gs6000
Drukarka firmy Epson, idealnie nadająca się do tworzenia reprodukcji fotografii lub drukowania dzieł o limitowanym nakładzie. Szeroki wybór nośników zapewnia ogromną elastyczność – od drukowania oznakowania stoisk na targach handlowych po wysokiej jakości wydruki reklamowe, a nawet proofing tkanin. Szybkoschnący atrament i wkłady o dużej pojemności zwiększają wydajność drukarki i poprawiają rezultaty pracy.
   
park maszynowy - restMonti Antonio Kalander 72   Monti Antonio Kalander 72

 

Innowacyjny i wszechstronny kalander włoskiego producenta Monti Antonio model 75 T jest wysokiej klasy urządzeniem dedykowanym do transferu grafik z papieru na materiał oraz utrwalania wydruków przygotowanych za pomocą bezpośredniego druku sublimacyjnego na tkaninie. Umożliwia nawój materiału bezpośrednio z roli na rolę. Doskonale sprawdza się przy produkcji materiałów flagowych, odzieżowych i dekoracji wnętrz

   
park maszynowy - fotobaDREAMCUT XLD-170D   fotoba dreamcut XLD-170D

Nowy Dreamcut XLD-170 jest najbardziej wszechstronną wycinarką FOTOBA. Przeznaczona do pracy z rolą i arkuszami, jest to idealne rozwiązanie do wykańczania wszelkich elastycznych nośników do 170 cm szerokości i 0,8 mm grubości.

   
park maszynowy - graphtecFC8000 ploter tnący o szerokości 160cm   graphtec FC8000

Plotery serii FC8000 są przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców. Charakteryzuje się wysoką precyzją i jakością cięcia. Duża szybkość cięcia dochodząca do 1485 mm/s, nacisk noża do 600 g. Dzięki algorytmowi symulacji noża aktywnego bez problemów radzi sobie z narożnikami i łukami przy cięciu materiałów o grubości do 1,5 mm

   
park maszynowy - restJOPEVI J-239 Caro oczkownica automatyczna   JOPEVI J-239-Caro oczkownica automatyczna

 

J-239 jest w pełni automatyczną oczkownicą do banerów, siatek i tkanin. Wyposażona w dwa podajniki od oczek i podkładek gwarantuje niezwykle sprawną pracę i optymalizację procesu produkcji i obróbki. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, utrzymaniu i konserwacji oraz bezpieczne dla operatora. Aktualnie posiadamy dwa takie urządzenia aby przyspieszyć proces obróbki mediów winylowych.

   
park maszynowy - restZgrzewarka Weldmaster T300 Extreme   T300-extreme

 

Zgrzewarka T300 Extreme firmy Miller Weldmaster umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza, łącząc w sobie wszechstronność ergonomicznej konstrukcji i prostego interfejsu obsługi. Maszyna jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji banerów, plandek, pokrowców itp. T300 Extreme służy do łączenia materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.

   
park maszynowy - restZgrzewarka Leister Uniplan   leister-uniplan
Półautomatyczna zgrzewarka cyfrowa umożliwia profesjonalne wykończenie zadrukowanych materiałów PVC. Możliwość płynnego ustawienia ilości i temperatury zgrzewającego powietrza oraz możliwość regulacji przesuwu gwarantuje wygodną i komfortową pracę. Cyfrowy display umożliwia nastawienie pożądanych oraz rzeczywistych parametrów prędkości i temperatury zgrzewania. Zgrzewarka Uniplan pozwala na wykonanie wszystkich popularnych rodzajów zgrzewu: na zakładkę, tuneli, tuneli z linką wzmacniającą, wywiniętych krawędzi pod oczka oraz po łukach. Nasze urządzenia pracują z dyszami o szerokości zgrzewu 30 mm.
   
park maszynowy - restLaminator Kala Arkane 1650   laminator kala arkane 1650
Urządzenie oferuje jednostronne laminowanie, laminowanie i jednoczesne klejenie na płycie montażowej do 50mm grubości. Wyjątkowy atut tego urządzenia to szybkie zabezpieczanie wydruków w czasie do 6 mb/ min. Maksymalna szerokość laminatu 1650mm. Arkane jest wysoko wydajnym laminatorem z górnym wałkiem z płynną regulacją temperatury aż do 140 ° C. Urządzenie to gwarantuje najwyższą jakość laminowania.
   
park maszynowy - restLaminator Eco Elf 1600   laminator eco elf 1600
Laminator przeznaczony do pracy na zimno i na gorąco. W zależności od użytego laminatu zabezpiecza wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kolejne zalety laminowania to przedłużenie okresu użytkowania wydruku, nadanie wydrukom bardziej nasyconych i kontrastowych kolorów,możliwość uzyskania połysku, matu, satyny lub faktury na wydrukach, możliwość zabezpieczenia przed grafiką ścienną (anty-graffiti) oraz zabezpieczenie przed wilgocią, brudem oraz oddziaływaniem UV.Za pomocą laminatora naklejamy wydrukowaną grafikę na podłoża płaskie (pcv, hips, plexi, kapa i wiele innych).
   
park maszynowy - minoltaKonica-Minolta Bizhub Pro C6500e Konica-Minolta Bizhub Pro c6500e
Wysokowydajna wielofunkcyjna drukarka laserowa, z zaawansowanymi funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania.
   
park maszynowy - minoltaKonica-Minolta Bizhub 421 Konica-Minolta Bizhub 421
Wysokowydajna wielofunkcyjna drukarka laserowa, z zaawansowanymi funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania.
   

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO 

             Layer 22  Layer 21  Layer 20

projekt z funduszy UE

 

 

Klienci: