Grafika na pojazdach

Wyklejamy Twoje marzenia!

profesjonalna grafika na pojazdach

Co daje współpraca firmie chcącej obrandować samochody:

  • pewność realizacji dużych zleceń w krótkim czasie,
  • pewność profesjonalnie wykonanej usługi przez wykwalifikowaną kadrę,
  • profesjonalny dobór technik druku, rodzaju folii gwarantujący ochronę lakieru w czasie eksploatacji oraz świetny stan lakieru po usunięciu folii po kilku latach,
  • użycie folii najwyższej klasy,
  • serwis gwarancyjny oraz powypadkowy grafiki samochodowej,
  • niepowtarzalne projekty grafiki samochodowej.
Zobacz

Nasza oferta

Card image cap

Wybierając kolor samochodu firmowego jesteśmi skazani na paletę lakierów oferowanych przez producenta samochodów. Do wyboru mamy kilka a czasami kilkanaście barw lakieru, w tym za dodatkową opłatą lakiery metalizowane i coraz częściej perłowe. Dodatkowy koszt takiego lakieru to w przypadku najmniejszych samochodów to ok. 1000 zł, w najwyższym – nawet kilka tysięcy. Jest to koszt podobny lub niższy od całkowitej zmiany koloru samochodu z użyciem folii, z tym że wybór koloru folii jest praktycznie nieograniczony.
Jeżeli myślą Państwo o nietypowym brandingu w postaci niepowtarzalnego koloru samochodów floty firmowej - zapraszamy do współpracy!

Grafika samochodowa jest szczególnym nośnikiem reklamy, ze względu na jej mobilność i zasięg. Ponadto reklama na samochodach w postaci logo firmy oraz krótkiej informacji o niej, zdecydowanie podnosi prestiż i wzbudza zaufanie. Posiadamy własne biuro projektowe oraz drukarnię co umożliwia realizację wszystkich zleceń – zarówno tych indywidualnych jak i flotowych. Przy dużych zamówieniach gwarantujemy bezpłatne przygotowanie projektu graficznego.

Card image cap

Właściwie umieszczony komunikat marketingowy to klucz do sukcesu Twojej firmy. Zakres usługi obejmuje wykonanej prostej grafiki wykonanej metodą cięcia ploterowego - np. małego loga czy adresu strony www - i umieszczonej w dowolnym miejscu na Twoim pojeździe (szyby, karoseria).

Card image cap

Jak zmienić nowy, drogi, luksusowy samochód w jeszcze bardziej luksusowy pojazd? Proponujemy całkowitą zmianę koloru! Oferujemy całą paletę niepowtarzalnych kolorów oraz NOWOŚĆ – kolory matowe. Oferujemy państwu możliwość wykonania matowego odcienia praktycznie w każdym kolorze!

-->