Park maszynowy

Drukujemy Twoje marzenia!

Park Maszynowy

Maszyna do druku

 

Jeti Tytan 3020

Znakomita jakość druku, imponująca prędkość i wyjątkowe możliwości zadrukowania praktycznie wszystkich mediów płaskich oraz rolowych to cechy naszego najnowszego nabytku drukującego w technologii UV . Możliwość druku kolorem białym, pełne pole zadruku płyt w formacie 305cm x 200cm, rozdzielczość 1200 dpi i prędkość produkcyjna ponad 200 m2/h powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Maszyna do druku

Durst Rho 512R

Najszersza rolowa maszyna w ofercie firmy Durst. Ten 5-metrowy, ultraszybki, ultranowoczesny ploter UV, zdobył już wiele międzynarodowych nagród. Rho 512R to światowej klasy połączenie wysokiej jakości druku (kropla 12pcl) o rzeczywistej rozdzielczości 800 dpi oraz niespotykanej produktywności na poziomie 348 m2/h. Maszyna posiada system druku ciągłego, a maksymalna szerokość zadruku to 5,00 m.

Maszyna do druku

Durst Rho 325

Nowoczesna maszyna drukująca w maksymalnej szerokości 3,2 m, potrafiąca płynnie zmieniać technologię druku z bezpośredniego na druk transferowy. Jest to możliwe dzięki nowej technologi głowicowej Durst WTS, która potrafi osiągnąć wysokojakościowy druk używając atramentów wodnych do dyspersji na wielu różnych materiałach, oraz osiąga szybkość druku nawet do 390m2/godzinę. Rhotex 325 drukuje w rozdzielczościach 400 x 600 dpi oraz 800 x 600 dpi.

Maszyna do druku

Bullmer Cutter SAV 300 D

Bullmer Cutter Premiumcut to stół plotujący z zestawem automatycznego przesuwu materiału oraz zsynchronizowanym zestawem do zwijania pociętych elementów z szerokości okna kroju. Materiały, do obróbki których dedykowana jest maszyna to: tekstylia, banery, PVC, winyl, siatka mesh i wiele innych. Produkcja na mocnej i wydajnej maszynie Bullmer obejmuje: wycinanie kształtów, frezowanie i grawerowanie nawet grubych materiałów, cięcie pod kątem 45 stopni materiałów kompozytowych, cięcie i bigowanie (produkcja materiałów POS, opakowań, form do termoformowania, podświetlanych kasetonów). Wrzeciono frezarki o mocy 2.1 kW poradzi sobie z trudnymi materiałami. Okno kroju maszyny Bullmer wynosi 3.200 mm x 3.200 mm.

Maszyna do druku

Cronos Ultimate

Cronos Ultimate to uniwersalny automat szyjący dedykowany do branży reklamy wizualnej. Urządzenie znacznie zwiększa wydajność pracy. Dzięki szybkiej wymianie prowadnic możliwe są następujące aplikacje: obszywanie krawędzi, szycie rzepa, wszywanie kedra płaskiego oraz piórkowego, wszywanie taśmy wzmacniającej. Maszyna wyposażona jest w pas transportowy zsynchronizowany z prędkością szycia, puller, cięcie i podsuwanie kedra pod igłę, chłodzenie igły oraz bezdotykowy system szycia SGIA.

Maszyna do druku

HP Latex 570

Konstruktorzy HP Latex 570 wzięli sobie za cel polepszenie wydajności urządzenia oraz obniżenie kosztów druku. Podobnie jak w modelu 560 zastosowano ulepszony system suszenia oraz dwie głowice typu optimizer, które są niezbędne podczas druku w wyższych prędkościach. Nowością w stosunku do serii 300 jest także stół obrotowy, czyli nowy zintegrowany moduł podawania i odbierania nośników skutecznie zwiększający wydajność urządzenia. Różnicą w stosunku do modelu 560 jest możliwość stosowania nie tylko zbiorników z tuszem o pojemności 775ml ale także dużych ekonomicznych zbiorników o pojemności aż 3 litrów.

Maszyna do druku

Roland SOLJET PRO4 XF-640

ZRoland DG Corporation, wiodący światowy dostawca wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów drukująco-tnących do profesjonalnej trwałej grafiki, przedstawił 64-calowy SOLJET PRO4 XF-640, najszybszą jak dotąd drukarkę szerokoformatową firmy. XF-640 zawiera dwie głowice drukujące nowej generacji oraz przeprojektowany system rolek odbierających i dociskających, a także szereg innych zaawansowanych funkcji zapewniających wysoką jakość obrazowania przy maksymalnej szybkości drukowania 102 m2 / h (1098 stóp kwadratowych / godz.).

Maszyna do druku

Epson SCS70610

Drukarka firmy Epson, idealnie nadająca się do tworzenia reprodukcji fotografii lub drukowania dzieł o limitowanym nakładzie. Szeroki wybór nośników zapewnia ogromną elastyczność – od drukowania oznakowania stoisk na targach handlowych po wysokiej jakości wydruki reklamowe, a nawet proofing tkanin. Szybkoschnący atrament i wkłady o dużej pojemności zwiększają wydajność drukarki i poprawiają rezultaty pracy.

Maszyna do druku

Monti Antonio Kalander 72

Innowacyjny i wszechstronny kalander włoskiego producenta Monti Antonio model 75 T jest wysokiej klasy urządzeniem dedykowanym do transferu grafik z papieru na materiał oraz utrwalania wydruków przygotowanych za pomocą bezpośredniego druku sublimacyjnego na tkaninie. Umożliwia nawój materiału bezpośrednio z roli na rolę. Doskonale sprawdza się przy produkcji materiałów flagowych, odzieżowych i dekoracji wnętrz.

Maszyna do druku

Fotoba Dreamcut XLD-170D

Nowy Dreamcut XLD-170 jest najbardziej wszechstronną wycinarką FOTOBA. Przeznaczona do pracy z rolą i arkuszami, jest to idealne rozwiązanie do wykańczania wszelkich elastycznych nośników do 170 cm szerokości i 0,8 mm grubości.

Maszyna do druku

GraphtecFC8000 ploter tnący o szerokości 160cm

Plotery serii FC8000 są przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców. Charakteryzuje się wysoką precyzją i jakością cięcia. Duża szybkość cięcia dochodząca do 1485 mm/s, nacisk noża do 600 g. Dzięki algorytmowi symulacji noża aktywnego bez problemów radzi sobie z narożnikami i łukami przy cięciu materiałów o grubości do 1,5 mm.

Maszyna do druku

JOPEVI J-239-Caro oczkownica automatyczna

J-239 jest w pełni automatyczną oczkownicą do banerów, siatek i tkanin. Wyposażona w dwa podajniki od oczek i podkładek gwarantuje niezwykle sprawną pracę i optymalizację procesu produkcji i obróbki. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, utrzymaniu i konserwacji oraz bezpieczne dla operatora. Aktualnie posiadamy dwa takie urządzenia aby przyspieszyć proces obróbki mediów winylowych.

Maszyna do druku

Weldmaster T300 Extreme

Zgrzewarka T300 Extreme firmy Miller Weldmaster umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza, łącząc w sobie wszechstronność ergonomicznej konstrukcji i prostego interfejsu obsługi. Maszyna jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji banerów, plandek, pokrowców itp. T300 Extreme służy do łączenia materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.

Maszyna do druku

Zgrzewarka Leister Uniplan

Półautomatyczna zgrzewarka cyfrowa umożliwia profesjonalne wykończenie zadrukowanych materiałów PVC. Możliwość płynnego ustawienia ilości i temperatury zgrzewającego powietrza oraz możliwość regulacji przesuwu gwarantuje wygodną i komfortową pracę. Cyfrowy display umożliwia nastawienie pożądanych oraz rzeczywistych parametrów prędkości i temperatury zgrzewania. Zgrzewarka Uniplan pozwala na wykonanie wszystkich popularnych rodzajów zgrzewu: na zakładkę, tuneli, tuneli z linką wzmacniającą, wywiniętych krawędzi pod oczka oraz po łukach. Nasze urządzenia pracują z dyszami o szerokości zgrzewu 30 mm.

Maszyna do druku

Laminator Kala Arkane 1650

Urządzenie oferuje jednostronne laminowanie, laminowanie i jednoczesne klejenie na płycie montażowej do 50mm grubości. Wyjątkowy atut tego urządzenia to szybkie zabezpieczanie wydruków w czasie do 6 mb/ min. Maksymalna szerokość laminatu 1650mm. Arkane jest wysoko wydajnym laminatorem z górnym wałkiem z płynną regulacją temperatury aż do 140 ° C. Urządzenie to gwarantuje najwyższą jakość laminowania.

Maszyna do druku

Laminator Eco Elf 1600

Laminator przeznaczony do pracy na zimno i na gorąco. W zależności od użytego laminatu zabezpiecza wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kolejne zalety laminowania to przedłużenie okresu użytkowania wydruku, nadanie wydrukom bardziej nasyconych i kontrastowych kolorów,możliwość uzyskania połysku, matu, satyny lub faktury na wydrukach, możliwość zabezpieczenia przed grafiką ścienną (anty-graffiti) oraz zabezpieczenie przed wilgocią, brudem oraz oddziaływaniem UV.Za pomocą laminatora naklejamy wydrukowaną grafikę na podłoża płaskie (pcv, hips, plexi, kapa i wiele innych.

Maszyna do druku

Konica-Minolta Bizhub 421

Wysokowydajna wielofunkcyjna drukarka laserowa, z zaawansowanymi funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania.

Maszyna do druku

Canon imagePRESS C700

Innowacyjne urządzenie imagePRESS C700 to zaawansowany i wszechstronny system produkcyjnego druku kolorowego wprowadzający nowy poziom jakości i wydajności na szerokim spektrum nośników arkuszowych.